Koniec VYPADÁVANIU VLASOV!

Vellena nastolí hormonálnu rovnováhu a podporí rastový cyklus vlasov.
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
"Vďaka Vellene mi postupne zhustli a začali rýchlejšie rásť aj vlasy, dokonca sa zmiernilo extrémne vypadávanie, ktoré ma predtým trápilo. Čo ma ako ženu, samozrejme, nesmierne teší."

MUDr. Alžbeta Hlucháňová

Neurológ
 • vellena zákanička
 • vellena zákanička
 • vellena zákanička

Prečo Vellena funguje?

favorite  

Rieši problém zvnútra

Šampóny a iné kozmetické prípravky často nestačia na podporu zdravého rastu vlasov, najmä ak ide o hormonálne vypadávanie vlasov. Vellena predstavuje prírodný spôsob vyváženia hormónov a riešenia problému zvnútra.
eco  

Prírodné zloženie

Vedecky vyvinutá receptúra, pozostávajúca z 18 zložiek, pomáha nastoliť hormonálnu rovnováhu, čím sa zmierni vypadávanie vlasov a podporí sa ich rast.
free_breakfast  

Chutný nápoj, ktorý ženy milujú

Lahodný nápoj v 3 príchutiach, ktorý vám pomôže vytvoriť si svoju dennú rutinu a nájsť si svoj čas pre seba. Telo sa vám za to odvďačí nie len zdravými vlasmi, ale aj krásnou pleťou a vnútornou pohodou.
eco
MENEJ AKO 1€/DEŇ
eco
18 AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
eco
DORUČENIE DO 24 HOD
eco
VEGAN
eco

1 CHUTNÝ NÁPOJ DENNE

eco
eco
MENEJ AKO 1€/DEŇ
eco
18 AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
eco
DORUČENIE DO 24 HOD
eco
VEGAN
eco

1 CHUTNÝ NÁPOJ DENNE

eco
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

Hormonálne zdravie | Nápoj pre ženy | Broskyňa

Vellena je prírodný nápoj určený pre hormonálnu a vnútornú rovnováhu. Vhodný pre ženy aj mladé dievčatá. 

Vyrobená na Slovensku ❤️.

Detaily produktu
remove
add

Vedecky navrhnutá receptúra pozostávajúca z 18 zložiek šetrne vníma potreby hormonálneho zdravia a pomáha nastoliť hormonálnu rovnováhu.


Balenie na 1 mesiac.

Doprava
remove
add
Doprava je zabezpečená prostredníctvom Packety kuriéra k vám domov alebo je možné balík poslať na odberné miesto Packety. Odberné miesto Packety si vyberiete vždy až na konci objednávky po jej potvrdení. Doručenie behom 24 hod. Doprava pri 2packu a 3packu je ZADARMO.
Platba
remove
add
Platiť je možné kartou (zadarmo) alebo na dobierku (za poplatok 1,90€).
Náš príbeh
remove
add

Vellena vznikla z lásky k ženám❤️. Jej príbeh začal v BIO predajni, ktorú sme mali s manželom 13 rokov. Snívali sme o vytvorení lovebrandu, ktorý ľuďom zlepší kvalitu života. Po rokoch počúvania príbehov žien s hormonálnymi problémami, sme sa rozhodli priviesť na svet Vellenu. Po dvoch krásnych deťoch sa nám to podarilo🙂. 


Dnes Vellena pomohla už viac ako 20 000 ženám s hormonálnymi problémami. Ďakujeme, že ste nám dali šancu. Celý príbeh Velleny aj s fotkami nájdeš tu: Náš príbeh

Certifikáty bezpečnosti produktu
remove
add

Zdravotná nezávadnosť: Vyhovuje legislatíve ES, zákonu a potravinách a vykonávacím predpisom.

Legislatíva (v znení aktuálnych právnych predpisov) Výrobok neobsahuje alergénne látky vymenované v prílohe č. 1 Vyhl. MZe. ČR č. 113/2005 Zb., v znení Vyhl. č. 368/2005 Zb., č. 497/2005 Zb., č. 101/2007 Zb. a č. 127/2008 Zb. Výrobok neobsahuje a ani nebol získaný z geneticky modifikovaných organizmov podľa direktívy EU č. 1829/2003 a č. 1830/2003. Výrobok svojimi vlastnosťami zodpovedá zákonu č. 110/1997 Zb., v znení neskorších právnych predpisov (319/2007, 4/2008).

"Konečne doplnok výživy pre ženy, ktorý super chutí a funguje. Dlhodobo mám problém s vypadávaním vlasov kvôli mojim rozhádzaným hormónom. Okrem toho, že sa mi vyčistila pleť a cítim sa oveľa pokojnejšia, vlasy pomaly prestávajú padať. Vellenu budem len odporúčať!"

Mária
35.28
 

Moje vlasy po dvoch mesiacoch užívania

arrow_circle_down  

Hormóny majú vplyv aj na vlasy

Hormonálna nerovnováha má značný vplyv aj na rast zdravých vlasov a na reguláciu rastového cyklu vlasov.


Hormonálna nerovnováha môže ovplyvňovať kvalitu, hustotu a vypadávanie vlasov. Estrogény, teda ženské pohlavné hormóny, sú k vlasom priaznivejšie a udržujú ich po dlhšiu dobu v rastovej fáze.

3 znaky toho, že vypadávanie vlasov je hormonálneho pôvodu

1. Vlasy sú značne jemnejšie a redšie

2. Cez vlasy vidno na pokožku hlavy (objavujú sa malé plešinky, začínajúc na temene hlavy)

3. Pri umývaní a česaní padá veľké množstvo vlasov

 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
  "Skvelá chuť, po dvoch týždňoch som spozorovala zlepšenie pleti, menej mi padajú vlasy, narástlo mi kopec a po mesiaci bola moja menštruácia skoro bezproblémová 👌🏼 určite objednávam ďalšie balenia, odporúčam - najlepšia investícia do seba 💣⭐"
  Michaela
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  "Bola som veľmi prekvapená ako tento malý zázrak v prášku funguje…samozrejme reklama, neskutočné recenzie… už som čakala kedy ďalšia vyskočí už aj z konzervy na tuniaka ktorú si otvorím 😀… ako každá žena povedala som si, že objednám a vyskúšam. Antikoncepciu som brala 14 rokov… kvôli zdravotným problémom (neskutočným bolestiam) veľmi som ju chcela vysadiť už skôr… pokúšala som sa viac krát, ale vždy to dopadlo tak, že som vydržala max. pol roka bez liekov. Počas toho neuveriteľné bolesti, mastná pleť, vyrážky, vlasy som umyla ráno a večer som vyzerala ako zmoknuté kura… začiatkom roka som si povedala, že to opäť skúsim a HAK som vysadila…od kedy užívam vellenu, bolesti ustúpili, už mi z ďaleka nie je tak zle ako pred tým…dám si niečo od bolesti a dokážem fungovať… pleť neporovnateľný rozdiel a vlasy mi stačí umyť každý druhý deň. U mňa veľká spokojnosť :)"

  Ivka
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
  "Objednala som si dalsie dve balenia po jednom baleni viditelne lepsia plet, vlasy, PMS a bolest prsnikov znesitelnejsie za mna naozaj spokojnost…dakujem za tento produkt."
  Eva
VYROBENÁ NA SLOVENSKU
favorite
BEZ LEPKU
favorite
VEGÁNSKA
favorite
BEZ UMELÝCH ZLOŽIEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENIE BEHOM 24 HOD 
favorite
VYROBENÁ NA SLOVENSKU
favorite
BEZ LEPKU
favorite
VEGÁNSKA
favorite
BEZ UMELÝCH ZLOŽIEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENIE BEHOM 24 HOD 
favorite

Ako Vellena funguje?

1.

NAMIEŠAJ SI 1X DENNE CHUTNÝ NÁPOJ 

2.

TELO DOSTÁVA ŽIVINY, KTORÉ MU DLHODOBO CHÝBALI

3.

TELO SPÚŠŤA SAMO-UZDRAVOVACIE PROCESY

4.

OBNOVUJE SA RASTOVÝ CYKLUS VLASOV, VLASY ZOSTÁVAJÚ PEVNEJŠIE A RASTÚ NOVÉ

Pridaj sa k 10 000+ ženám smerujúcim ku 

ZDRAVÝM VLASOM