Recenzie

Based on 1766 reviews
71%
(1254)
16%
(278)
11%
(201)
1%
(14)
1%
(19)
Bekaaaa

Po dvoch týždňoch som na sebe pocítila zmeny, či už zvonka alebo zvnútra

4Mix príchutí s darčekom | Nápoj pre ženy | Vellena

Spätná väzba Vellena

Ďakujem, ani sa slovami nedá opísať ako som vďačná, spokojná, vellena pomohla presne tam ,na čo bola určená, som maximálne spokojná,funguje a ja ju vrelo odporúčam, ženičky ,neváhajte a vyskúšajte

Vellena recenzia

Vellena mi veľmi chutí - príchuť višňa. Nečakala som tak rýchle výsledky za krátky čas užívania, ale moje menštruácia bola oveľa menej bolestivejšia a zvládla som ju bez liekov od bolesti, cítila som aj miernejšie PMS, kľudnejšiu náladu a pleť sa mi o niečo tiež zlepšila. Vellenu môžem len odporučiť, pokračujem s užívaním naďalej. :)

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy 2PACK | Grep

Super výrobok pre ženy s akné po 40

Po cca mesačnom užívaní Vellany mam pleť cistejsiu, zlepšila sa mi aj kvalita nechtov... Som veľmi spokojná 😃

Veľká spokojnosť 😊

Najlepšie rozhodnutie

Ahojte, dostala som na Vellenu tip od kamošky a naozaj je to super. Trápila ma hlavne pleť, ktorá nebola boh vie čo v poslednej dobe a po cca 2 týždňoch som začala vidieť viditeľné zmeny. Určite odporúčam.

Spokojnosť

Užívam Vellenu už skoro mesiac, a ako prvé čo zmizlo boli vyrážky. Cítim sa lepšie, krajšie a zdravšie. Pokračujem určite ďalej. A odporúčam skúsiť tiež :)

Vellena

Vellenu užíva dcéra hlavne kvôli pleti. Určite nastalo zlepšenie, ale neviem posúdiť, či je to dôsledok Velleny vzhľadom na to, že užíva aj inú liečbu od dermatológa.

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy 2PACK | Grep

Veľmi spokojná

Vellena mi pomohla asi vo všetkých aspektoch, hlavne vo vylepšení mojej pleti

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy 2PACK | Višňa

Veľká spokojnosť.

Spokojnosť

Veľkému objednávam hlavne pre dcéru,ktorá ma menštruáciu bolestivú a silno krvacala,mala aj vyhodenu tvar-akné,bolesti sa pomaly upravujú,aj tvar sa zlepšuje,tak vetim,že to bude postupne ešte lepsie,prichute-dvere nechuti veľmi broskyna-vraj taká trosku umelá,mne zase višňa veľmi nechuti,inak ostatne sú chutne,možno by bolo dobre,keby ste dali možnosť si vyskladať zloženie podľa našich preferencii,dakujem,všetko dobre Daša

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy 2PACK | Višňa

Skvelý produkt

Vellenu mi odporucila kamaratka, tak som nevahala a vyskusala.. Uz po tyzdni uzivania som mala ovela krajsiu plet. Jednoznacne odporucam dalej aj ja. Dakujem za tento produkt. "Vellena ty si zivot mooooj ;)"

Vellenu používam cca 3 týždne, musím priznať, že zatiaľ nevidím výrazne zmeny a zlepšenia. Som ale trpezlivá, verím v úspech

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy | Višňa

Monika M.

Už po 3 týždňoch zmiernenie návalov tepla,čakám ešte na zlepšenie spánku.Mám vyskúšanú višňu,je príjemnej chuti.Už mám doma 4 balenie mix chutí

Lenka

Vellenu pijem už niečo cez rok a musím povedať, že som veľmi spokojná. Pleť sa mi upravila a cítim sa lepšie. Môžem len odporučiť.

Hormonálne zdravie | nápoj pre ženy 2PACK | Jablko Škorica

Užívam Vellenu a som veľmi spokojná

Užívam Vellenu už takmer mesiac a návaly sa mi úplne stratili, dokonca sa zlepšil menštruačný cyklus. Som spokojná. Brala som ju aj predtým. Spravila som však prestávku a návaly sa mi vrátili. Nasadila som ju opäť a návaly sú preč. Odporúčam. Nikto mi za recenziu nič neplatí, píšem,ako to vidím ja. Ženy, ak si to môžete finančne dovoliť, neváhajte, je to dobrá vec.

Vellena - jablko/škorica

Chuť veľmi dobra. Zatial ziadna zmena ale uzivam dalej a uvidi sa :)