Náš príbeh

Vellena vznikla z lásky k ženám. Dnes sme vďaka nášmu produktu pomohli už viac ako 20 000 ženám s hormonálnymi problémami❤️.

Fotenie_behindthescenes


Príbeh Velleny začal v našej BIO predajni, ktorú sme mali s manželom 13 rokov. Vždy sme snívali o vytvorení vlastnej značky, ktorú budú mať ľudia radi a zároveň im bude pomáhať. V predajni nás často navštevovali ženy v rôznom veku, ktoré trápili hormonálne problémy. Vypočuli sme si množstvo príbehov, ktorých koniec nemal riešenie a nepomohli ani lieky na predpis. Dúfali, že u nás nájdu pomoc, po ktorej túžili.

Vedeli sme, že im chceme pomôcť a mali sme dostatok znalostí na to, aby sme vytvorili receptúru, ktorá nebude "iba bohatá na počet zložiek" - ako to častokrát pri doplnkoch výživy býva, ale bude zároveň aj kvalitná a účinná. Dbali sme hlavne na množstvo každej účinnej látky, aby Vellena fungovala pri problémoch s hormonálnou nerovnováhou v akomkoľvek veku. Našim snom bolo priviesť na svet produkt, ktorého zloženie by pomohlo zlepšiť kvalitu života žien. A po dvoch krásnych deťoch - sa nám to aj podarilo 🙂. Vznikla Vellena.

Denisa a Peter Vellena

Esteticky pekná, skladná, vhodná aj do kabelky. Ako na každom začiatku veľkého sna, sme si aj my prešli drsnými začiatkami, a boli chvíle, kedy sme to chceli vzdať. Keď však Vellena zavítala do vašich domovov, dostali sme nespočetné množstvo správ. O jej kvalitnom zložení, o skvelej chuti, no najmä o tom, ako vám zmenila život k lepšiemu. A my sme vám za tieto správy nesmierne vďační.

Dnes je náš malý sen o pomoci ženám realitou. Spoločne s manželom budujeme Vellenu aj s tímom skvelých žien, ktoré veria v silu a pomoc Velleny. Denne s vami komunikujú a tešia sa jej účinkom.
Našou víziou je vybudovať bezpečné prostredie pre ženy, podať pomocnú ruku a vypočuť si vaše príbehy. Empatiu a chuť pomáhať sme si z nášho BIO obchodu zobrali so sebou. Ďakujeme, že ste nám dali šancu a tešíme sa na spoločnú cestu s vami🙂💗.

Denča a Peťo