Náš príbeh

Vellena vznikla z lásky k ženám. Dnes sme vďaka nášmu produktu pomohli už viac ako 20 000 ženám s hormonálnymi problémami❤️.

vellena takto sme začínaliTakto sme začínali

Príbeh Velleny začal v našej BIO predajni, ktorú sme mali s manželom 13 rokov. Vždy sme snívali o vytvorení vlastnej značky, ktorú budú mať ľudia radi a zároveň im bude pomáhať. V predajni nás často navštevovali ženy v rôznom veku, ktoré trápili hormonálne problémy. Vypočuli sme si množstvo príbehov, ktorých koniec nemal riešenie a nepomohli ani lieky na predpis. Dúfali, že u nás nájdu pomoc, po ktorej túžili.


Vedeli sme, že im chceme pomôcť a mali sme dostatok znalostí na to, aby sme vytvorili receptúru, ktorá nebude "iba bohatá na počet zložiek" - ako to častokrát pri doplnkoch výživy býva, ale bude zároveň aj kvalitná a účinná. Dbali sme hlavne na množstvo každej účinnej látky, aby Vellena fungovala pri problémoch s hormonálnou nerovnováhou v akomkoľvek veku. Našim snom bolo priviesť na svet produkt, ktorého zloženie by pomohlo zlepšiť kvalitu života žien. A po dvoch krásnych deťoch - sa nám to aj podarilo 🙂. Vznikla Vellena.

vellena Hory na skialpe sú naša vášeňHory na skialpe sú naša vášeň

Esteticky pekná, skladná, vhodná aj do kabelky. Ako na každom začiatku veľkého sna, sme si aj my prešli drsnými začiatkami, a boli chvíle, kedy sme to chceli vzdať. Keď však Vellena zavítala do vašich domovov, dostali sme nespočetné množstvo správ. O jej kvalitnom zložení, o skvelej chuti, no najmä o tom, ako vám zmenila život k lepšiemu. A my sme vám za tieto správy nesmierne vďační.


Dnes je náš malý sen o pomoci ženám realitou. Spoločne s manželom budujeme Vellenu aj s tímom skvelých žien, ktoré veria v silu a pomoc Velleny. Denne s vami komunikujú a tešia sa jej účinkom.

Našou víziou je vybudovať bezpečné prostredie pre ženy, podať pomocnú ruku a vypočuť si vaše príbehy. Empatiu a chuť pomáhať sme si z nášho BIO obchodu zobrali so sebou. Ďakujeme, že ste nám dali šancu a tešíme sa na spoločnú cestu s vami🙂💗.

Denča a Peťo