MENOPAUZA a PERIMENOPAUZA už nemusí byť problém.

Vellena rieši nepríjemné prejavy menopauzy zvnútra - presne tam, kde problém vzniká.
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
V určitom veku žena začína pociťovať symptómy hormonálnej nerovnováhy, nevyhla som sa tomu, samozrejme, ani ja. Boli týždne a mesiace, kedy boli u mňa klimakterické symptómy naozaj výrazné, a niekedy ma aj obmedzovali v mojej práci. Nebola som úplne stotožnená s užívaním hormonálnej liečby a tak, po pozitívnych recenziách, moja voľba padla na Vellenu. Musím povedať, že mám naozaj veľmi dobrú skúsenosť, po zhruba týždni užívania u mňa takmer vymizli návaly a aj iné symptómy spojené s hormonálnymi zmenami. Skúsila som preparát vynechať a symptómy sa vrátili, ale aj pri opakovanom nasadení sa dostavil očakávaný efekt. Moja osobná skúsenosť je naozaj veľmi dobrá a preto Vellenu určite odporúčam vyskúšať. 
MUDR. JÚLIA FRIVALDSKÁ
Gynekológ
 • vellena zákazníčka
 • vellena zákazníčka
 • vellena zákazníčka
 • vellena zákazníčka

Prečo Vellena funguje?

favorite  

Rieši problém zvnútra

Pri menopauze a perimenopauze dochádza v ženskom tele k hormonálnym výkyvom. Tie sa prejavujú symptómami navonok, ale ich príčina tkvie vo vnútri. Dlhodobý nedostatok mikroživín negatívne vplýva na hormonálnu rovnováhu, čo má za dôsledok, že intenzita symptómov je silnejšia a kvalita života ženy sa zhoršuje.
eco  

Prírodné zloženie

Vedecky navrhnutá receptúra, pozostávajúca z 18 zložiek, šetrne vníma potreby hormonálneho zdravia a pôsobí pri symptómoch ako: návaly tepla, problémy so spánkom a zaspávaním, búšenie srdca, výkyvy nálad, nočné potenie, bolesti hlavy, prírastok na váhe a ďalšie...

free_breakfast  

Chutný nápoj, ktorý ženy milujú

Chutný nápoj v 3 príchutiach, ktorý vám pomôže vytvoriť si svoju dennú rutinu, nájsť si svoj čas pre seba. Telo sa vám za to odvďačí nie len vymiznutím symptómov, ale aj vnútornou pohodou a chuťou do života.
DOPRAVA ZDARMA 
eco
MENEJ AKO 1€/DEŇ
eco
18 AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
eco
DORUČENIE DO 24 HOD
eco
DOPRAVA ZDARMA 
eco
MENEJ AKO 1€/DEŇ
eco
18 AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
eco
DORUČENIE DO 24 HOD
eco
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

Hormonálne zdravie | Nápoj pre ženy | Broskyňa

Vellena je prírodný nápoj určený pre hormonálnu a vnútornú rovnováhu. 

Vyrobená na Slovensku ❤️.

Detaily produktu
remove
add

Vedecky navrhnutá receptúra pozostávajúca z 18 zložiek šetrne vníma potreby hormonálneho zdravia a pomáha nastoliť hormonálnu rovnováhu.


Balenie na 1 mesiac.

Doprava
remove
add
Doprava je zabezpečená prostredníctvom Packety kuriéra k vám domov alebo je možné balík poslať na odberné miesto Packety. Odberné miesto Packety si vyberiete vždy až na konci objednávky po jej potvrdení. Doručenie behom 24 hod. Doprava pri 2packu a 3packu je ZADARMO.
Platba
remove
add
Platiť je možné kartou (zadarmo) alebo na dobierku (za poplatok 1,90€).
Náš príbeh
remove
add

Vellena vznikla z lásky k ženám❤️. Jej príbeh začal v BIO predajni, ktorú sme mali s manželom 13 rokov. Snívali sme o vytvorení lovebrandu, ktorý ľuďom zlepší kvalitu života. Po rokoch počúvania príbehov žien s hormonálnymi problémami, sme sa rozhodli priviesť na svet Vellenu. Po dvoch krásnych deťoch sa nám to podarilo🙂. 


Dnes Vellena pomohla už viac ako 20 000 ženám s hormonálnymi problémami. Ďakujeme, že ste nám dali šancu. Celý príbeh Velleny aj s fotkami nájdete tu: Náš príbeh

Certifikáty bezpečnosti produktu
remove
add

Zdravotná nezávadnosť: Vyhovuje legislatíve ES, zákonu a potravinách a vykonávacím predpisom.

Legislatíva (v znení aktuálnych právnych predpisov) Výrobok neobsahuje alergénne látky vymenované v prílohe č. 1 Vyhl. MZe. ČR č. 113/2005 Zb., v znení Vyhl. č. 368/2005 Zb., č. 497/2005 Zb., č. 101/2007 Zb. a č. 127/2008 Zb. Výrobok neobsahuje a ani nebol získaný z geneticky modifikovaných organizmov podľa direktívy EU č. 1829/2003 a č. 1830/2003. Výrobok svojimi vlastnosťami zodpovedá zákonu č. 110/1997 Zb., v znení neskorších právnych predpisov (319/2007, 4/2008).

Vellena mi pomáha prekonať obdobie menopauzy. Bola som často unavená, mala som intenzívne návaly tepla a veľké problémy so zaspávaním. Príznaky sa citeľne zmiernili už po 2 - 3 týždňoch. Oceňujem tiež prírodné zloženie a praktické balenie. Určite odporúčam. Ženy neváhajte 😊

Jana
34.99
 

S čím Vellena pomáha?

arrow_circle_down  

Čo sa deje počas perimenopauzy?

Perimenopauza je prechodné obdobie smerujúce ku menopauze, kde sa prvýkrát začínajú objavovať symptómy menopauzy, aj keď sa na to cítime ešte prílíš mladé. Začína 4 - 10 rokov pred menopauzou, zvyčajne okolo 42. veku života ženy. Symptómy, ktoré ju sprevádzajú, môžu zahŕňať: návaly tepla, nepravidelnú menštruáciu, priberanie na váhe, výkyvy nálad, depresie, vypadávanie vlasov, bolesti hlavy a ďalšie.


S pribúdajúcim vekom naše vaječníky začínajú produkovať stále menej vajíčok - keďže sa jedná o postupnú zmenu, deje sa tak počas perimenopauzy, kedy ešte vieme otehotnieť, aj keď je šanca menšia, a začínajú sa objavovať prvé príznaky menopauzy.


Pravidelným užívaním Velleny dochádza k zmierneniu a vymiznutiu týchto príznakov, čo má pozitívny vplyv na ďalší vývoj hormonálnych zmien v menopauze.

Ako sa prejavuje menopauza?

Začiatok menopauzy môže vyvolávať veľmi veľa rôznych emócií. Je to čas obrovskej zmeny v živote ženy, ktorý nám ale môže priniesť novú "kapitolu" slobody a múdrosti. Bohužiaľ, symptómy spojené s menopauzou, môžu vážne ovpyvniť to, ako ženy prežívajú tento posun, od nepríjemných až po vyčerpávajúce.


Najčastejšie sa pri menopauze stretávame s: nočným potením, návalmi tepla, depresiou, úzkosťou, problémami so spánkom a zaspávaním, búšením srdca, problémami so sústredením a ďalšími.


Menopauza nemá byť problémom - intenzitu symptómov je možné ovplyvniť a zlepšiť tak kvalitu života ženy.

 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  Odporúčam všetkým ženám v menopauze, ak hľadáte prírodné riešenie. Užívam tento 😍 produkt dva mesiace a pociťujem úľavu pri príznakoch menopauzy. U mňa sú to najmä návaly, ktoré boli predtým neznesiteľné a skutočne som si prechádzala peklom. Takže určite pokračujem ďalej, pretože bez Velleny si už ani neviem predstaviť svoj deň. Ďakujem.

  Mária
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

  Dcéra mi poradila Vellenu na moju menopauzu. Bola som mierne skeptická, ale hormonálna nerovnováha je asi jedno, ako sa prejavuje, či v PMS alebo neskoršom veku ako menopauza. Návaly sú oveľa miernejšie, bolesti hlavy sú preč, mám viac energie a entuziazmu. Ďakujem, môžem len odporúčať.

  Miriam
 • star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  
  Užívam 2 balenie Velleny. Už po prvom som prestala mať nočné i denné potenie súvisiace s menopauzou. Konečne dobre spím!
  Zdenka
VYROBENÁ NA SLOVENSKU
favorite
BEZ LEPKU
favorite
VEGÁNSKA
favorite
BEZ UMELÝCH ZLOŽIEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENIE BEHOM 24 HOD 
favorite
VYROBENÁ NA SLOVENSKU
favorite
BEZ LEPKU
favorite
VEGÁNSKA
favorite
BEZ UMELÝCH ZLOŽIEK
favorite
DOPRAVA ZDARMA 
favorite
DORUČENIE BEHOM 24 HOD 
favorite

Ako Vellena funguje?

1.

1X DENNE SI PRIPRAVÍTE CHUTNÝ NÁPOJ

2.

TELO PRIJÍMA NEDOSTATKOVÉ ŽIVINY

3.

TELO SPÚŠŤA SAMOUZDRAVOVACIE PROCESY

4.

HORMONÁLNE VÝKYVY SA ZMIERŇUJÚ, PRÍZNAKY USTUPUJÚ A MIZNÚ

vellena menopauza
vellena recenzie

Pridaj sa k 10 000+ ženám smerujúcim ku

ŠŤASTNEJ MENOPAUZE