Kto sme

Naším poslaním je, aby sa ženy cítili skvele vo svojom tele. Bez ohľadu na to, ktorá časť cyklu „im práve beží“. Chceme, aby našli svoju vnútornú aj hormonálnu rovnováhu. A preto sme vytvorili Vellenu - kamošku na dobré i tie horšie dni.

Náš tím

Ľudia, ktorí stoja za Vellenou a vašimi objednávkami 😉.

Denča

Celé to pre vás vymyslela.

Peťo

Tomu určil smer.

Katka

Rada s vami píše a telefonuje.

Lenka

Pod jej rukami vznikajú vaše vytúžené balíčky.

Naša filozofia

Hlavne prírodne

Pracujeme v oblasti zdravého životného štýlu už dlho, čiže iné ako prírodné riešenie neprichádzalo do úvahy. Vieme, že si vyžaduje viac času ako klasická medicína - zameriava sa ale na riešenie podstaty problému, nie len na príznaky samotné. Je šetrnejšie k nášmu telu a dáva mu čas na opätovné nájdenie rovnováhy.

Hlavne prakticky

Vieme, že nájsť chutný výživový doplnok môže byť ako hľadanie ihly v kope sena. Chceli sme vytvoriť nápoj, na ktorý sa budú ženy tešiť. Dennú rutinu, ktorú si vychutnáš, zaradíš ju do svojho času pre seba. A keď nebudeš mať počas svojich hektických dní čas ani na to, tak si vrecúško Velleny šupneš do kabelky. A pripravíš si ju v práci, v škole, vo fitku alebo na cestách.

Hlavne žensky

Každá z nás je jedinečná. Vo Vellene sme si vedomé, že problémy s hormonálnou nerovnováhou môžu oslabiť tvoj potenciál. Veríme, že máš právo sa vo vlastnom tele cítiť skvele a dosiahnuť tak všetko, po čom túžiš. Podporujeme všetky silné ženy, ktoré si razia cestu po svojom.

Hlavne v rovnováhe

V dnešnom uponáhľanom svete je každý jeden moment, ktorý venujeme samy sebe, benefitom – pre naše telo, pre naše vnútro, pre nás. My vo Vellene veríme, že rovnováha vychádza hlavne zvnútra. Majme sa rady a doprajme si takéto momenty častejšie. Nech sú všetky naše dni lepšie.