Názory Odborníkov

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

"Niekedy je veľmi ťažké nájsť optimálnu liečbu pre gynekologickú pacientku. Či už sú to menštruačné bolesti, nepravidelná menštruácia, problémy s pleťou alebo klimakterické ťažkosti. Výhodou tohto preparátu je skutočnosť, že ide naozaj o výživový doplnok bez nežiaducich účinkov, čo je veľmi dôležité. Určite nemožno tvrdiť, že absolútne odstráni všetky symptómy pri každej z týchto diagnóz, ale na základe dlhodobej skúsenosti s užívaním Velleny u mojich pacientok môžem povedať, že u veľkej časti z nich Vellena pomohla zlepšiť, prípadne aj úplne odstrániť spomínané symptómy. Vzhľadom na v súčasnosti známe riziká, ktoré sú spojené s hormonálnou liečbou týchto ochorení, je pre mňa pre to Vellena prvou voľbou. Samozrejme sú pacientky, u ktorých musíme pristúpiť aj ku komplikovanejšej terapii, ale vo veľkej časti prípadov absolútne stačí tento výživový doplnok."

Mudr. Júlia Frivaldská

Gynekológ

"Ako dermatovenerológ liečim denne pacientky s hormonálnym akné. Vellena predstavuje prírodný spôsob dosiahnutia hormonálnej rovnováhy a je účinným doplnkom antiakné liečby. Pri problémoch s hormonálnou nerovnováhou odporúčam jej denné užívanie."

Mudr. Liliana Gbúriková

Dermatovenerológ

"Neverila som, že Vellena bude tak rýchlo a skvele fungovať. Po mesiaci užívania som spozorovala nasledovné zmeny – menštruácia a nepríjemné príznaky PMS sa zlepšili o 50%, rovnako aj bolesti krížov a podbruška, tiež pociťujem menšie výkyvy nálad. Menštruácia prišla na deň presne, mám miernejšie krvácanie a špinenie pred menštruáciou. Vellenu, prírodný nápoj, odporúčam aj všetkým svojím klientkam, ktoré majú problémy s menštruáciou a PMS. Ďakujem."

MUDr. Mgr. Ester Hladíková

Gynekológ

"Ako psychológ, tehológ prichádzam denne do styku s klientkami, ktoré riešia ťažké životné témy, ktorých spoločným menovateľom sú často aj problémy s hormonálnou nerovnováhou. S Vellenou mám veľmi dobré výsledky s vymiznutím jednotlivých prejavov týchto problémov a zaraďujem ju teraz často ako súčasť terapie. Hormóny totiž neskutočne ovplyvňujú to, ako naše telo funguje, ako sa v ňom cítime, ako sa nám plnia naše potreby, priania. A ako vždy hovorím, nemôžeme začať stavať dom od strechy, musíme začať základňou, a tou je naše telo. A práve Vellena ponúka pomoc s tvorbou tohto základu, dáva možnosť ustálenia, posilnenia. No a potom môžeme začať stavať poschodia a vydať sa cestou, ktorú potrebujeme."

Mgr. Kateřina Zhorná

Tehológ, psychológ

"U pacientky sme potrebovali docieliť minimalizovanie aktívnych aknóznych prejavov na tvári a chrbte, ktoré prichádzali v pravidelných cykloch. Nad moje očakávania prišli tieto zmeny po 2 týždňoch užívania Velleny. Ide o správne zloženie živín, vitamínov a minerálov, vďaka ktorým sa v tele udržiava hormonálna rovnováha. V tomto prípade sme nemuseli siahnuť po hormonálnej liečbe, čo pacientka ocenila. Vellena bola správnou voľbou."

Mudr. Katarína Kosturáková

Dermatovenerolog

"Keď mi v 19. rokoch oznámila gynekologička, že mám PCOS, nechápala som. Bola som už prváčka na vysokej škole a moje znalosti o PCOS boli dovtedy také, že predsa literatúra píše, že dievča/žena s PCOS má mať nadváhu, akné, výrazné ochlpenie a podobne. To ma vtedy našťastie netrápilo. Avšak, od puberty som bola natoľko zvyknutá, že mávam bolestivú, nepravidelnú a nekonečne dlhú menštruáciu, že som tomu neprikladala dôraz. Vplyvom stresu a nestíhačiek počas štúdia sa stav postupne zhoršoval. V prvý deň menštruácie som mávala príšerné bolesti a v 5. - 6. ročníku štúdia medicíny som častokrát vynechala stáž, lebo analgetiká nepomáhali. Následne som počúvala na kontrolách u gynekologičky, ako ten sono nález na vaječníkoch nie je ideálny, dokonca, ako budem mať do budúcna veľký problém otehotnieť a bude sa to musieť plánovať. Roky prechádzajú, stres sa stupňuje, už v kolobehu práce lekárky nevnímate, prehliadate, že aj vám vypadala polovica vlasov, striedajú sa fázy, kedy sa objavuje bolestivé akné, nepravidelné menštruácie pokračujú. Vtedy príde ďalšia facka od gynekologičky, kedy vám s kamennou tvárou oznamuje, že ten jeden vaječník to nikdy nedá a tak to ostáva ešte na ten druhý - otehotnieť sa znižuje na 50%. Jedného dňa na mňa začali vyskakovať samé skvelé recenzie na Vellenu a potom sa pridali pozitívne ohlasy od kamarátok. Pozrela som si zloženie, ktoré ma ako lekárku zaujalo, nakoľko Maca peruánska a Vitex Agnus Castus a ich účinky boli skúmané vo viacerých svetových štúdiách, ktoré potvrdili ich efekt ako medicínsky overených prírodných liečiv. Samozrejme, ich obohatenie o vitamíny a minerály im pridáva na hodnote. A tak som začala užívať Vellenu aj ja a neverila som, že som mala čistejšiu pleť po 2-3 týždňoch. Následne sa pridali lesklejšie vlasy, zredukovalo sa ich vypadávanie, no čo ma najviac teší – po 2 mesiacoch užívania sa mi upravil cyklus a menštruáciu mám ako hodinky v podobe 28-dňového cyklu. O tom som ani nesnívala. Odporúčam vyskúšať!" 

MUDr. Alžbeta Hlucháňová

Neurológ

"Vellenu odporúčam všetkými desiatimi ako žena a aj profesionálne. Pracujem ako dentálna hygienička a suplementačná poradkyňa. Častokrát sa stretávam u mojich klientov s rôznymi symptómami, ktoré nevedia kam začleniť, väčšinou je to hormonálna nerovnováha. Ženy, vážne tento výrobok obsahuje všetko, čo potrebujeme ako základ pre našu duševnú aj ženskú pohodu. Najlepšie je, že tieto výrobky už nemusím každý zvlášť odporúčať a to veľmi ovplyvňuje aj psychiku aj zdravie žalúdka. Predsa len je lepšie vypiť jeden nápoj a v ňom obsiahnuté pomocné látky ako brať denne 8 tabletiek. Ďalej, je to nápoj, omnoho rýchlejšie sa vstrebávajú látky ako vo forme tabletiek a je to aj viac praktické. Puberta, hormonálna nerovnováha, akné, menopauza, mierna depresia? Moja odpoveď je: Vellena, aspoň 2 mesiace 👌"

Bc. Annamária Kuczman Polláková

Dentálna hygienička/ suplementačná poradkyňa

"Ako dermatokozmetička na klinike sa často stretávam s klienkami, ktoré majú problémy s akné. Na tento problém sa najčastejšie sťažujú ženy pred menštruáciou. Vellena je úžasným, hlavne prírodným riešením na úpravu predmenštruačného syndrómu a hormonálneho akné. Osobne Vellenu užívam a pozorujem väčšiu pohodu, čistejšiu pleť, lesklé nechty aj vlasy. Rovnako to vidia moje klientky a sú šťastné, že sa vyhli užívaniu antikoncepcie. Šikovné balenie hodím do kabelky vždy ráno, keď nestíham."

Silvia Prochádzková

Dermatokozmetička

"Ako kozmetička pomáham ľudom hlavne s akné, častokrát je to hlavne hormonálneho pôvodu. Vellena je prvý produkt, ktorý naozaj dokáže pomôcť ženám s ich hormonálnym problémom, upraví menštruáciu, ale hlavne im dopomôže aj pri liečbe samotného akné. Žena sa cíti výborne a plná energie. Ja sama ho užívam každý deň a nedám dopustiť na tento prírodny zázrak."

PhDr. Tatiana Nováková

Kozmetička, Majiteľka Freya medical

"S užívaním Velleny mám dobré osobné skúsenosti. Vo svojej praxi sa denne stretávam so ženami trpiacimi PMS sprevádzané s akné, s psychickou nepohodou, únavou. K tomu je Vellena dobrá voľba. Chutí skvele, pleť je žiarivejšia a budete sa cítiť vyrovnanejšia."

Mudr. Jana Hliśnikowska

Gynekológ

„Od nálady, kvality spánku až po chuť do jedla, stav pokožky, koncentráciu a telesnú hmotnosť. Za tieto a ďalšie oblasti je zodpovedná hormonálna rovnováha. Pri jej kolísaní dochádza k narušeniu základných funkcií a sťaženiu každodenného života. Preto je taká dôležitá pozornosť venovaná výžive a rozumnej suplementácii! Bez toho nie je možné dosiahnuť fyzickú a duševnú pohodu. Vellena - prípravok pre hormonálne zdravie žien je zložením účinných látok podložených výskumom a to v jednej dávke denne. Takýto veľký krok k účinnému zmierneniu príznakov PMS, bolestivej menštruácie, menopauzy alebo iných ťažkostí spojených s hormonálnymi výkyvmi. Rýchla úľava, doplnenie chýbajúcich živín, chuť a pohodlie - základy dobrého produktu. Pridajte sa k nám a užívajte si každý deň!“

Milena Nosek

Klinický odborník na výživu, psychodietológ

“Tento produkt mi odporučila moja mama, ktorá ho videla na instagrame. Nie som z tých, ktoré majú doma plnú “lekárničku” výživových doplnkov, ale keďže mama vie všetko najlepšie, poslúchla som ju a kúpila si ho. Vellena obsahuje vitamíny B, D, E, horčík, vápnik a najmä tryptofán ako prekurzor serotonínu, ktorý má veľký význam v boji proti smútku a melanchólii, ktorými som trpela každý mesiac pred menštruáciou. Príprava nápoja vám zaberie pár minút a rozdiel som pocítila už po 2 týždňoch. Okrem toho mi pomohol pri veľmi silnej mastodýnii, ktorou som trpela pravidelne 2 týždne pred menštruáciou. Som nesmierne vďačná Vellena tímu, ktorý prišiel s touto unikátnou receptúrou pre hormonálnu rovnováhu a pomohol tak nám všetkým.”

Mudr. Sonia Kociskova

"Vellena je doplnok pre hormonálne zdravie, produkt, ktorý obsahuje kombináciu živín, vitamínov a minerálov, ktoré môžu pomôcť podporiť tvorbu hormónov v tele a udržať ich rovnováhu. Vellena tiež a predovšetkým pomáha znižovať príznaky súvisiace s menštruačným cyklom, ako sú kŕče, nadúvanie a depresívna nálada. Okrem toho pomáha podporovať zdravú pokožku a vlasy, a zlepšuje náladu a duševné zdravie. Stručne povedané, Vellena môže byť pre ženy účinným spôsobom, ako podporiť hormonálne zdravie a zlepšiť kvalitu života. Najlepší doplnok výživy pre hormonalne zdravie na dnešnom trhu!"

Ester Martiradonna

Výživová poradkyňa

"Ako nutričná poradkyňa sa často stretávam s pacientmi s akné a hormonálnymi problémami. Vellena je prirodzený spôsob dosiahnutia hormonálnej rovnováhy a je účinným doplnkom protiaknóznej liečby v spojení s diétnou terapiou. Ako doplnok k protizápalovým diétam, odporúčam každodenné užívanie pri hormonálnych problémoch.“

Alessandra Fredella

Výživová poradkyňa